Családi nap elő-regisztráció

2024.05.29.

Tervezett programok: előadás házaspároknak, kézműves foglalkozások, játékos vetélkedő, Házaspárok útja, közös ebéd.
A program szentmisével zárul, melynek fő celebránsa Dr. Márfi Gyula nyugalmazott veszprémi érsek.
A végleges program a jelentkezők számának ismeretében kerül meghirdetésre, ekkor lesz lehetőség a regisztráció véglegesítésére. Az eseményen a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük jelezze részvételi szándékát az elő-regisztráció kitöltésével és elküldésével.

Bővebb Információ:Horváth Attila 06307734632 vagy Kovács János 06305602875

Köszönjük